Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Записник и одлуки од Акционерското собрание на АД Благој Туфанов Радовиш, одржано на 20.06.2014година.


Одлука 1.doc
Одлука 2.doc
Одлука 3.doc
ЗАПИСНИК.doc

Објавено на: 24.06.2014 13:10:01
Документ БР.: DOC_12283-151/2014
Урнек: Други одлуки од собрание