листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01,01-31,12,2014 г


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 16.03.2015 14:04:03
Документ БР.: DOC_26445-110/2015
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.