листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Билансот на успех за период 01.01.- 30.06.2015 год.


Образложение кон Билансот на успех на 30.06.2015 год.doc

Објавено на: 06.08.2015 13:49:00
Документ БР.: DOC_10191-300/2015
Урнек: Други ценовно чувствителни информации