листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2015 година


finans.izvestai 30.06.2015g.xls

Објавено на: 06.08.2015 14:38:27
Документ БР.: DOC_26441-38/2015
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.