листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Полугодишни извештаи


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2015.xls

Објавено на: 10.08.2015 09:37:23
Документ БР.: DOC_26441-41/2015
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.