листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Комерцијална банка АД Скопје го објавува Коментарот на (неревидираниот) неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01- 30.09.2015 година.


Коментар на (неревидиран) неконсолидиран Биланс на успех - 2015.09.30.pdf

Објавено на: 29.10.2015 15:06:25
Документ БР.: DOC_10191-393/2015
Урнек: Други ценовно чувствителни информации