листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештај БУ 01.01.-30.09.2015 година


Неревидирани финансиски извештај БУ 01.01.-30.09.2015 година.xlsx

Објавено на: 04.11.2015 13:09:54
Документ БР.: DOC_12298-27/2015
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.