листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01,01-30,09,2015 Макстил А.Д. Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2015.xls

Објавено на: 09.11.2015 15:16:33
Документ БР.: DOC_12298-53/2015
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.