листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2015


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци.xls

Објавено на: 13.11.2015 15:30:00
Документ БР.: DOC_12298-94/2015
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.