листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2016


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2016.xls

Објавено на: 29.07.2016 15:39:31
Документ БР.: DOC_26441-28/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.