листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2016


01-06.16Месечни известувања (1) (1).xls

Објавено на: 03.08.2016 09:53:12
Документ БР.: DOC_26441-29/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.