листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснувачки белешки кон Билансот на успех за период 01.01.-030.06.2016 година


Објаснувачки белешки кон Биланс на успех на 30.06.2016 год .doc

Објавено на: 05.08.2016 14:20:00
Документ БР.: DOC_10191-332/2016
Урнек: Други ценовно чувствителни информации