листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани полугодишни финансиски извештаи


finansiski izvestai 30.06.2016.xls

Објавено на: 05.08.2016 14:13:31
Документ БР.: DOC_26441-37/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.