листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај од 01.01 - 30.06.2016


nervidiran 01.01-30.06.2016.xls

Објавено на: 10.08.2016 13:29:10
Документ БР.: DOC_26441-41/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.