листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01.2016 - 30.06.2016 - АД Струмица Табак


Финансиски извештај 30.06.2016.xls

Објавено на: 15.08.2016 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-47/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.