листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.-30.06.2016


Карбо нова Крива Паланка 30.06.2016.xlsx

Објавено на: 15.08.2016 13:32:07
Документ БР.: DOC_26441-48/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.