листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Гтд Бетон-Штип а.д.Штип неревидирани финансиски извештаии за период 01-01 до 30-06-2016


BERZA 6-2016 BETON STIP 18-08-16 .xls

Објавено на: 18.08.2016 09:45:00
Документ БР.: DOC_26441-54/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.