листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран финансиски извештај 01.01.-30.06.2016


Неревидиран консолиран финансиски извештај 01.01.-30.06.2016.xlsx

Објавено на: 18.08.2016 15:41:03
Документ БР.: DOC_26441-57/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.