листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Финансиски извештаи 01.01.-30.06.2016 Mакпетрол АД.xls

Објавено на: 30.08.2016 08:27:48
Документ БР.: DOC_26441-101/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.