листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 Неревидирани биланси од работењето на РЖ Институт АД Скопје за периодот 01.01. - 30.06.2015 година.


Institut 06.2016 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 31.08.2016 13:36:09
Документ БР.: DOC_26441-118/2016
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.