листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.-30.09.2016


9M поединечен 01.01.2016-30.09.2016.xls

Објавено на: 14.11.2016 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-76/2016
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.