листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.2016 - 30.09.2016


01.01-30.09.2016-Природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.11.2016 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-108/2016
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.