листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од работењето на РЖ Институт АД Скопје за периодот од 01.01. - 30.09.2016 година.


09.2016 РЖ Институт- природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.11.2016 15:34:04
Документ БР.: DOC_12298-117/2016
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.