листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Македонијатурист АД Скопје- Неревидирани Финансики извештаи за пер.01.01.-31.12.2016 г. 


Финансиски извештаи пер.01.01.-31.12.2016-неревидирани.xls

Објавено на: 23.02.2017 09:01:03
Документ БР.: DOC_26445-8/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.