листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани годишни извештаи 31,12,2016 Макстиил А.Д. Скопје


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 24.02.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-13/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.