листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје го објавува неревидираниот финансиски извештај за периодот 1.1. - 31.12.2016 година


Банки - 12 - месечно известување.xls

Објавено на: 27.02.2017 08:53:35
Документ БР.: DOC_26445-15/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.