листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2016 до 31.12.2016 година.

 

НЛБ Банка АД Скопје


Банки - НЛБ Банка 01.01-31.12.2016.xls

Објавено на: 27.02.2017 15:48:14
Документ БР.: DOC_26445-20/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.