листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2016г.


Неревидирани финансиски извештаи - 31.12.2016.xlsx

Објавено на: 28.02.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-28/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.