листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2016 година


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2016-31.12.2016.xls

Објавено на: 28.02.2017 14:00:00
Документ БР.: DOC_26445-34/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.