листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи запериод 01.01-31.12.2016


finansiski izvestai 31.12.2016 ver fin.xls

Објавено на: 28.02.2017 13:33:12
Документ БР.: DOC_26445-31/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.