листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:
Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2016 година:


Stopanska banka AD Skopje_Nerevidirani finansiski izvestai 01.01.-31.12.2016.xlsx

Објавено на: 28.02.2017 14:50:00
Документ БР.: DOC_26445-36/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.