листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 01.01-31.12.2016 година


Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01-31.12.2016 година.xlsx

Објавено на: 01.03.2017 09:16:20
Документ БР.: DOC_26445-38/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.