листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за период 01.01.-31.12.2016 год


Makosped 31.12.2016 Semi za berza.xlsx

Објавено на: 01.03.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_26445-40/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.