листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на РЖ Институт АД Скопје за периодот 01.01-31.12.2016 година.


Institut 12.2016 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 01.03.2017 16:25:12
Документ БР.: DOC_26445-46/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.