листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА објавува неревидирани финансиски извештаи за годината која заврши на 31.12.2016.


ОКТА Финансиски извештаи 2016.xlsx

Објавено на: 03.03.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-48/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.