листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје 2016(ЦРМ).xlsx

Објавено на: 15.03.2017 16:23:45
Документ БР.: DOC_26445-100/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.