листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2017 год.


3 -месечно известување 2017.xls

Објавено на: 26.04.2017 14:12:24
Документ БР.: DOC_12294-4/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.