листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Ревидирани финансиски извештаи.pdf

Објавено на: 28.04.2017 14:11:33
Документ БР.: DOC_12304-19/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи