листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех за период 01.01.-31.03.2017г.-неревидиран


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01.-31.03.2017-неревид..xls

Објавено на: 08.05.2017 13:32:47
Документ БР.: DOC_12294-30/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.