листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2017 до 31.03.2017 година.

НЛБ Банка АД Скопје


НЛБ Банка АД Скопје - 31.03.2017.xls

Објавено на: 08.05.2017 15:36:33
Документ БР.: DOC_12294-34/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.