листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Анализа на неревидираниот Биланс на успех на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2017 до 31.03.2017 година.


Анализа на финансиските резуултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.03.2017.pdf

Објавено на: 08.05.2017 15:43:50
Документ БР.: DOC_10191-192/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации