листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 31.3.2017 година


Неревидирани финансиски извештаи за периодот 1.1. - 31.3.2017 година.xlsx

Објавено на: 10.05.2017 09:17:20
Документ БР.: DOC_12294-41/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.