листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2017 година


Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2017.xlsx

Објавено на: 10.05.2017 09:45:00
Документ БР.: DOC_12294-43/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.