листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.03.2017 година:


Nerevidirani finansiski izvestai_01.01.-31.03.2017_Stopanska Banka AD Skopje.xls

Објавено на: 10.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-47/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.