листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните Биланс на успех и Извештајот за сеопфатна добивка за периодот 1.1. - 31.3.2017 година


Банки - 3 - месечно известување.xls

Објавено на: 11.05.2017 08:38:45
Документ БР.: DOC_12294-54/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.