листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот јануари - март 2017 година.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 11.05.2017 09:29:54
Документ БР.: DOC_12294-55/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.