листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот јануари - март 2018 година


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (11).xls

Објавено на: 09.05.2018 09:44:37
Документ БР.: DOC_12294-43/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.