листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Квартално известување


УНИ Банка - 3 - месечно известување-310317.xls

Објавено на: 12.05.2017 09:00:37
Документ БР.: DOC_12294-66/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.