листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех  01.01-31.03.2017


FINAN.IZV.BU-FZC 31.03.2017..xls

Објавено на: 12.05.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-72/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.