листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


ОКТА АД-Скопје објавува:


ОКТА Тримесечно известување- функција на трошоци (прв квартал 2017).xls

Објавено на: 12.05.2017 14:08:25
Документ БР.: DOC_12294-76/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.